Agata Duda dzielnie nosi skrzynie z pomocą
Do pomocy Kombatantom zachęca Agata Kornhauser-Duda, która dołączyła do wolontariuszy roznoszących ciepłe posiłki weteranom w całej Polsce – napisał Andrzej Duda na Twitterze.

Pierwsza dama razem z żołnierzami WOT odwiedziła kombatantów, dla których miała przygotowane posiłki.  Akcja i pomoc kombatantom cieszą się popularnością oraz uznaniem, to jednak niektórzy internauci dostrzegli w działaniu pierwszej damy drugiego dna.

Wiele osób stwierdziło, że to ustawka. Podobnie jak z Morawieckim, który całą drogę do staruszki szedł z pustymi rękoma a pod drzwiami jej mieszkania nagle miał torby pełne zakupów.

Oto niektóre z cytatów:

Oooo jak szlachetnie (pięciu osobom na krzyż zanieść reklamówkę jedzenia, popajacować trochę i z głowy). A może tak nasza szlachetna PANI PREZYDENTOWA pójdzie pomóc ludziom w DPS albo zaopiekuje się niepełnosprawnymi dziećmi. POZDRAWIAM WSZYSTKICH DUDOLIZÓW 😘✌️

 

Pokazówka i ocieplanie wizerunku. Na nic to. Ludzie już wiedzą z kim mają do czynienia.
Puste pudła też mogę nosić, weź się za robotę i pomagaj nie tylko przed kamerami. Razem z naszym wspaniałym prezydentem jesteście siebie warci.. Oby na starość wasza córka również pomagała wam tylko przed kamerami i oby Polsce udało się kiedyś podnieść po rządach Twojego męża i całego Pisu.
Panie Prezydencie. Pracowałam dla Pana, popierałam Pana , a Pan nas zawiódł.
Wzięła pani tą skrzynie na chwile tylko do zdjęcia prawda?

🇵🇱 Ruszyła druga edycja akcji #ObiadyDlaBohaterów. Oni walczyli o naszą wolność, my walczymy o Ich zdrowie. Do pomocy…

Opublikowany przez Kancelaria Prezydenta RP Wtorek, 3 listopada 2020

 
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*