Bosak nie ma chłopaka! Ma żonę‼️ Chyba nie jest gejem
Michał Piróg na swoim profilu na Facebooku skomentował wypowiedź Krzysztofa Bosaka. Krzysztof pozdrów swojego chłopaka – napisał Piróg.

Bosak kilka dni temu na swoim Twitterze odniósł się do decyzji Senatu, który odrzucił zapis nowelizacji prawa łowieckiego mówiący o możliwości udziału w polowaniach dzieci poniżej 18 roku życia.

Jako dziecko spędzałem wakacje na wsi. Kogut na rosół zabijany był przez dziadka przez ucięcie głowy siekierką. Widząc zapędy polityków PiS niedługo napiszą prawo na mocy którego za zobaczenie tego zabrano by mnie rodzicom, a dziadek poszedłby do więzienia – napisał na swoim profilu na Twitterze.

Krzysztof pozdrów swojego chłopaka. Za to jeszcze , podkreślam jeszcze do więzienia nie trafisz

– napisał Michał Piróg.
3 Komentarze

  1. Niejeden gej ma żonę, a lesbijka męża. Sa jeszcze biseksualni. Zatem sprawa z żonatym p. Bosakiem wcale nie musi być oczywista. Przypominam historię austriackiego Jörga Heidera, ktory też miał żonę i dorosłe dzieci, jednak w feralną noc, gdy zginął, będąc mocno pod wpływem, wracał do domu ze spotkania w klubie, o którym głośno mówiono, iż jest klubem gejowskim, a nawet, że pozostawił po sobie „młodego wdowca”. ..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*