Była na Strajku Kobiet. TVP ją wyrzuca!
Facebook

Anna Mucha wspierała Strajk kobiet i uczestniczyła w protestach na warszawskich ulicach. Czy jej poglądy przyczyniły się do zakończenia współpracy z gwiazdą?

Anna Mucha poinformowała na swoim instagramowym profilu, że decyzją zarządu TVP jej przygoda z programem „Dance Dance Dance” zakończyła się.

Przerwana lekcja jurorowania. Program „Dance Dance Dance” to wspaniały i trudny format. Bycie jurorem to nie tylko zaszczyt, ale i frajda. Ostatecznie nic nie smakuje tak dobrze, jak zarabianie pieniędzy na mówieniu kolegom prosto w twarz, co się o nich myśli. Zwłaszcza, jak gorzej to znoszą. Nic dziwnego, ze ludzie chcieli to oglądać. Niestety, właśnie dowiedziałam się, że decyzją „zarządu TVP” moja przygoda z tym programem została przerwana

– zaczęła swój wpis.

Dziękuję tym, którzy we mnie uwierzyli i zaufali. Dziękuję dobrym duchom i ludziom z TVP. Dziękuję produkcji i moim wspaniałym kolegom – Idzie i Robertowi – za ciepłe i otwarte przyjęcie mnie do swego grona. Dzięki wam czułam się „na swoim miejscu”. Dziękuję. Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*