Było zlecenie na Ziobro!?
screen

 Było wydane zlecenie zabójstwa Zbigniewa Ziobro przez dysponującego ogromnym majątkiem przestępcę, który handlował dopalaczami – mówi poseł Mariusz Gosek w wywiadzie dla Onet.pl.

Onet zapytał posła Solidarnej Polski czy Zbigniew Ziobro powinien być jednym z najlepiej chronionych polityków w kraju?

Oto odpowiedź:

Bezwzględnie tak powinno być. Natomiast decyzję o tym jak wygląda ochrona najważniejszych osób w państwie podejmują funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa. Wiem, że niektóre artykuły są sensacyjne dla społeczeństwa, ale proszę mi wierzyć, że są informacje objęte pewnymi klauzulami tajności. Są zdarzenia, o których ja w sposób oczywisty nie wiem. Wiem natomiast, że Zbigniew Ziobro miał realne groźby pozbawienia życia. Było wydane zlecenie zabójstwa Zbigniewa Ziobro przez dysponującego ogromnym majątkiem przestępcę, który handlował dopalaczami.

Minister Sprawiedliwości otrzymuje szereg gróźb. O szczegółach nie da się porozmawiać w debacie publicznej, ujawnić wszystkich informacji, bo gdyby społeczeństwo polskie wiedziało, jak bardzo naraża się Zbigniew Ziobro, (…) to naprawdę włos na głowie się jeży.

Jak poseł odnosi się do zakazu lotów nad domem Ziobry?

Po pierwsze, jeśli ktoś ujawnia taką informację, to musi wiedzieć, że ona jest objęta klauzulą tajności. Moim zdaniem ktoś tutaj popłynął, bo tego nie wolno ujawniać. Takie decyzje też podejmuje Służba Ochrony Państwa. (…) I wiem, że ktoś podając informacje o miejscu zamieszkania polityka nie działa racjonalnie.

 
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*