Córka Terleckiego dostała pracę w TVP. Pensja wzbudza kontrowersje
Córka wicemarszałka Sejmu i szefa klubu parlamentarnego PIS Ryszarda Terleckiego dzięki rodzinnym i politycznym konotacjom, znalazła zatrudnienie w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej – informuje Onet.

Maria Terlecka–Kosowska rozpoczęła we wrześniu br. pracę w TVP3 Kraków.

Ryszard Terlecki miał użyć swoich politycznych wpływów i znajomości przy Woronicza by pomóc córce w znalezieniu dobrej pracy – twierdzą źródła Onetu.

Zatrudnienie córki polityka, jak i jej wysokie wynagrodzenie, jak na pensje otrzymywane w regionalnym ośrodku TVP, wywołało falę spekulacji i oburzenia wśród pracowników i zespołu.

Na pytania Onetu odpowiezialo Centrum Informacyjne TVP.

„Pani Maria Terlecka-Kosowska dołączyła do zespołu TVP3 Kraków i stanowi jego wzmocnienie” i „objęła stanowisko w Regionalnej Agencji Producenckiej w TVP3 Kraków”.
2 Komentarze

  1. kudłaty też był artystyczną duszą , nim zaczęli go leczyć w psychiatryku za problemy ze świadomością ćpuna. To córka spełni się w tej pracy , chyba, że konkurencja pracownicza ją załatwi. Czego oczywiście szczerze życzę.

  2. Przecież to nie pierwsza osoba co przeszłą z tvn do tvp i na odwrót i tam nie pamiętam żadnych afer czy dopowiadania historii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*