Czarnecki Wyłudził 450 tysięcy z Parlamentu Europejskiego? Jest decyzja
screen

Parlament Europejski nakazał zwrot 100 tysięcy euro (450 tysięcy złotych) Ryszardowi Czarneckiemu z PiS. Czarnecki deklarował, że jeździ do miasta, w którym nie mieszkał, i to samochodem, który od lat był skasowany.

Czarnecki miał pobierać nienależne zwroty kosztów podróży służbowych i diety. Po zakończeniu śledztwa na poziomie unijnym akta sprawy zostały przekazane polskiej prokuraturze. Polska prokuratura od dwóch lat nic nie robi w tej sprawie.

Parlament Europejski postanowił nakazać zwrot środków na naciągane podróże służbowe. Wydatki nie były zgodne z przepisami parlamentu.

Czarnecki każdą podróż powiększał o około 350 kilometrów i żądał za te „dmuchane” kilometry zwrotu.

Parlament przyznał, że Czarnecki zaczął już zwracać środki. Tym samym europoseł przyznał się do naciągania.

 

 

Ryszard Czarnecki wyłudził pieniądze z Parlamentu Europejskiego – twierdzą unijni śledczy
6 Komentarzy

  1. Typowy przedstawiciel PiS-u , kradnie jak większość ich członków. Powinien zostać odwołany i ukarany przez nasze władze. Ale jakie nasze władze są każdy widzi , chętnie każą opozycję tylko nie swoich. Skandal.

  2. Powiem tak.Kto sie h….m urodzil ten skowronkiem nie umrze. Typowe dla pisiorow. Zawsze malo i tak jak ten spaślak czarnecki […] na wszystkie strony. I to eurodeputowamy. Kanalia i […]. Kupy niechcialbym na niego zrobic. Pojebaniec

  3. Czarnecki miał wzór, który teraz siedzi w pałacu drugą kadencję. Richard jest lepszy od tamtego bo rżnął w euro, a lebiega z pałacu tylko na dietach złotówkowych. PiS to oksymoron …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*