Dorota Gawryluk właśnie przestała być dziennikarką. Popiera w całości Kaczyńskiego!
W rozmowie z „Rzeczpospolitą” dziennikarka Polsat News mówiła o manipulacji dotyczącej prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

 

W 10. rocznicę katastrofy smoleńskiej Jarosław Kaczyński przybył limuzyną na Powązki, gdzie  złożył wieniec pod Pomnikiem Ofiar Katastrofy Smoleńskiej, a także odwiedził grób matki i symboliczną mogiłę Lecha i Marii Kaczyńskich.

Wizyta prezesa Prawa i Sprawiedliwości na cmentarzu wywołała ogromne poruszenie, bo nekropolia na Powązkach została zamknięta dla odwiedzających groby decyzją archidiecezji warszawskiej na polecenie rządu.

Do sprawy odniosła się w rozmowie z „Rzeczpospolitą” Dorota Gawryluk. Dziennikarka nie kryła oburzenia całą sytuacją. Ma jednak zastrzeżenia nie do prezesa PiS a do kolegów po fachu.

– W tym przypadku pojawił się problem manipulacji od początku do końca. Pojawiła się informacja, że Jarosław Kaczyński złamał prawo, wchodząc na cmentarz, a to była nieprawda – powiedziała. Jak podkreśliła, dziennikarze nie sprawdzając informacji, pisali że doszło do złamania prawa.

Dodamy, że to bliska kolezanka żony Jacka Kurskiego.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*