Dudowie do nauczycieli: dużo sił i wytrwałości w trudnej pracy
Wszystkim nauczycielom i wychowawcom życzymy dużo sił i wytrwałości w trudnej, ale jakże ważnej i szczytnej pracy – napisali  Agata Kornhauser-Duda i Andrzej Duda.

Wsparcie dobrym słowem na pewno jest ważne, czy jednak zastąpi strategię walki z koronawirusem w szkołach?

 

Szanowni Państwo Nauczyciele i Wychowawcy!

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najlepsze życzenia nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty, którzy na co dzień dbają o edukację i wychowanie młodego pokolenia Polaków.

Dziękujemy za trud i zaangażowanie, z jakim wykonują Państwo swoją pracę. (…)

W tym roku musieli Państwo zmierzyć się z niezwykle trudną sytuacją. Pandemia koronawirusa spowodowała zamknięcie szkół i wprowadzenie zdalnego nauczania. Zdajemy sobie sprawę, że sytuacja ta była i nadal jest ogromnym wyzwaniem. Tym bardziej dziękujemy za Państwa determinację, dzięki której w całej Polsce możliwe było przeprowadzenie matury i egzaminu ósmoklasisty. Dziękujemy za poświęcony dodatkowo czas, za sprawne dostosowanie się do nowych okoliczności, za wysiłek włożony w prowadzenie lekcji przez Internet. (…)

Wszystkim nauczycielom i wychowawcom życzymy dużo sił i wytrwałości w trudnej, ale jakże ważnej i szczytnej pracy. Niech wdzięczność młodych Polaków i ich rodziców będzie dla Państwa najwyższą nagrodą i źródłem wielkiej satysfakcji. Pozdrawiamy również Państwa rodziny i bliskich. Życzymy Państwu wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

 

Agata Kornhauser-Duda

Andrzej Duda

 
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*