Gryglas wywalony z rządu
„Moja służba i misja w @MAPGOVPL dobiegła końca. Dziękuję @SasinJacek @sobonartur @malecki_m @SliwkaAndrzej i wszystkim pracownikom MAP za współpracę i życzliwość. To był dla mnie honor i zaszczyt móc pracować w rządzie Najjaśniejszej Rzeczypospolitej” – napisał zdrajca Gowina na Twitterze.

W czwartek Ministerstwo Aktywów Państwowych ogłosiło, że Zbigniew Gryglas zostaje odwołany ze swojego stanowiska. Jego miejsce zajmie Karol Rabenda, członek Partii Republikańskiej i gdański radny.

Wcześniej Rabenda był wiceprezesem Porozumienia Jarosława Gowina. W wyniku rozłamu został usunięty z partii. Sam Zbigniew Gryglas nie komentuje tych doniesień. Z ustaleń Interii wynika, że ma teraz wziąć urlop. Gryglas również został usunięty z Porozumienia i dołączył do Partii Republikańskiej. Stanowisko w rządzie zajmował jednak z rekomendacji partii Jarosława Gowina.

W środę dotychczasowy wiceminister reprezentował MAP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu, a także w czasie Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego w Kielcach.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*