Gwiazdor disco polo kpi z pożarów w Australii
Sławomir Świerzyński, gwiazdor disco polo, opublikował w niedzielę kontrowersyjnego tweeta dotyczącego pożarów buszu w Australii.

Pod tym wstrząsajacym wpisem pojawiałą się takie komentarze:

Na sczęście większość osób negatywnie odniosła się do wpisu. Sam autor twierdzi, że to sarkazm.

Ekolodzy alarmują, że w wyniku pożarów ogromne straty poniosła australijska fauna i flora. Według szacunków w ogniu zginęło już ponad pół miliarda zwierząt – w tym duża część populacji niedźwiadków koala. Od września w australijskich pożarach zginęły 24 osoby.
13 Komentarzy

 1. To są żywe zwierzęta, czują wszystko, jak można kpić z takiej tragedii, ludzka bezmyślność nie zna granic.

  • Nasz prezydent Duda powinien zmienić kościół bo ten do którego chodzi wyprowadza go na manowce a to staje się niebezpieczne dla kraju którym rzekomo kieruje, a co gorsze ośmiesza naszą ojczyzną Polskę w oczach sąsiadów i innych krajów, Jak można dopuścić by taki drugi (…) jak Makron naśmiewał się z naszego kraju.
   Natomiast ten (….)z dysko polo Świerzyński jak tak uważa, że wszystko samo się skończy to czemu wstawiał sobie endoprotezę nie mógł czekać az sama mu się odnowi?

 2. A skąd pewność , że to natura wznieciła ten pożar ? a nie butelka jakiejś zachlanej mordy albo pet palacza ?

 3. Nie jestem specjalistą, ale od upałów i braku wody lasy się chyba same nie zapaliły. Ta walka z żywiołem jest jak walka z wiatrakami, ale stać bezczynnie też nie można. Choćby działania miały tylko zmniejszyć straty to warto.

 4. Panie Slawomirze.Pana wypowiedz jest bezmyslna- jak „majteczki w kropeczki” Pokazuje pan swoje podroze po swiecie.Niczego to pana nie nauczylo? a podroze ksztalca!

 5. Smieszylyby mnie Wasze wypowiedzi gdyby nie bylo tak tragiczne. 26 osob stracilo zycie, 1588 domow spalonych do gruntu, 3.5 miliona hektarow spalone. Do tego pol miliarda dzikich zwierzat, I tysiace zwierzat hodowlanych, krow, owiec etc.
  Buszu sie nie gasi w country, ale wschodnie stany sa bardziej zaludnione I na nie gaszenie nie mozna sobie pozwolic. Trzeba tu zyc, zeby wiedziec wiecej a nie wymadrzac sie z odleglosci kilkunastu tysiecy kilometrow. Nigdy nie bylo pozarow na tak wielka skale. Pozdrawiam z Australii.

  • Szokujące są nie które wypowiedzi przecież tam giną zwierzęta ludzie tracą dach nad głową. To jest smutne że w śród ludzi jest taka znieczulica

 6. Szokujące są nie które wypowiedzi przecież tam giną zwierzęta ludzie tracą dach nad głową. To jest smutne że w śród ludzi jest taka znieczulica

 7. Aż ręce opadają jak sie czyta niektórych ludzi wypowiedzi.. to Tak jak by znowu była powódź w Polsce i napisać że rzeki wylewaja od setek lat i (…) to że ludzie stracili dobytek życia!!!!

 8. Tylko pajac może takie androny wygłaszać!!!Poza wszystkim to tragedie ludzi, zwierząt, niespotykanych do tej pory, rozmiarów. Brak słów na takie wypowiedzi….!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*