Hołownia traci posła!
screen

„Rozstaję się z partią Polska 2050. Po długich rozmowach z jej liderami uznaliśmy, że tak będzie najlepiej zarówno dla organizacji, jak i dla mnie” — napisał Maksymowicz w oświadczeniu.

„Należę do nielicznego grona posłów, którzy nie są parlamentarzystami zawodowymi. Obecnie skupiam się na innej aktywności niż praca partyjna, która staje się dla mnie zbędnym obciążeniem. Jak wielokrotnie powtarzałem jestem najpierw lekarzem dopiero później politykiem” – podkreślił profesor.

Dodał, że z Polską 2050 rozstaje się „w przyjaznej atmosferze pełnej zrozumienia swoich stanowisk i potrzeb”. „Ja ze swojej strony zapewniam, że dalej będę walczył o interes Warmii i Mazur, a w szczególności ukochanego Olsztyna, bo do tego nie potrzeba barw politycznych” – oświadczył.

Informację potwierdziła rzeczniczka prasowa Polski 2050 Katarzyna Karpa-Świderek. „Informujemy, że poseł Wojciech Maksymowicz złożył dziś oświadczenia o rezygnacji z członkostwa w partii Polska 2050 Szymona Hołowni i w Kole Parlamentarnym Polska 2050, powołując się na względy zawodowe, pozapolityczne” – przekazała.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*