Janusz Kowalski przekracza granice! Obraża prof. Łętowską
Tyle razy Cię prosiłem. Piłeś, nie pisz! – napisał poseł Tomasz Trela do Janusza Kowalskiego, posła Solidarnej Polski słynącego z tego, że powie wszystko aby błysnąć.

O co poszło?

Janusz Kowalski odważył się napisać o profesor Ewie Łętowskiej, byłej Rzecznik Praw Obywatelskich.

W mojej ocenie prof. Łętowska była człowiekiem sowieckiego kolaboranta Wojciecha Jaruzelskiego. W czasie sowieckiej okupacji i rządów zdrajcy Jaruzelskiego została…Rzecznikiem Praw Obywatelskich. Dziś bezczelnie atakuje Trybunał Konsytucyjny wolnej Polski. Persona non grata

– pisze Janusz Kowalski na Twitterze.

 

 

 
8 Komentarzy

  1. Jak można być takim idiotą ,żeby osądzać p. łętowską na podstawie pomówień bez pokrycia?-pan nie godzien tej pani buty czyścić.Jest pan w ugrupowaniu politycznym{Slidarna Polska}o wątpliwym poparciu społecznym.

    • Tak to jest gdy do władzy wpycha się ludzi z marginesu, zachłannych, niedokształconych. Tacy mali ludkowie zwalczają Wielkich, inteligencję, ludzi madrych i prawych, ze strachu, bo się ich boją. Bo przyjdzie czas rozliczeń i za wszystkie przestępstwa zostaną rozliczeni.

  2. Jestem jeszcze przedwojennym. Przeżyłem okupację. Przeżyłem PRL pamiętam smak chleba więziennego w czasie największego terroru w PRL. Tworzyłem Wolny Związek Zawodowy. I nigdy nie przypuszczałem, że jeszcze w Wolnej Polsce takiego głupca spotkam.

  3. TEŻ mam swoje lata,jestem pokoleniem po wojennym ale takich durniów wszystkich powinno się zamykać w odosobnieniu.Cały nasz rząd obsadzony jest niedorobionymi prawnikami,piekarzami,fryzjerami, aptekarzami itp.itd ,a mnie jako obywatelowi,suwerenowi i PATRIOCIE wydaje się dość znęcania się nad tym NARODEM garstki politycznych nieudaczników typu”Kowalski”co to do czterech nie potrafią zliczyć!!!!!!!!!!TADEUSZ

  4. „Tatatajstwo”, tęsknota za rozumem bije jak łuna z „twoich” ocząt! A co powiesz o Stanisławie „Ciumka” Piotrowiczu?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*