Kaczyński: atakuje nas wylgarny, barbarzyński nihilizm!
Prezes PiS Jarosław Kaczyński napisał list do uczestników VI Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej”. „Wyrażam wdzięczność, że daliście odpór wulgarnemu, barbarzyńskiemu nihilizmowi, który profanował miejsca kultu i symbole religijne, atakował kapłanów, a także niszczył narodowe świętości” – napisał.

Prezes PiS wyraził „z głębi serca płynącą wdzięczność” uczestnikom zjazdu za ich postawę w ostatnim czasie. „Jak zwykle, pięknie stanęliście w potrzebie, angażując się spontanicznie w obronę świątyń oraz tworząc Straż Patriotyczną pod hasłem „Brońmy Krzyża, obrońmy Polskę”. Po raz kolejny nie zawiedliście Państwo, dając odpór niebywale wulgarnemu, barbarzyńskiemu nihilizmowi, który na skalę dotąd w naszych dziejach niespotykaną profanował miejsca kultu i symbole religijne, atakował kapłanów, a także niszczył narodowe świętości” – napisał Kaczyński.

Kaczyński podziękował także w liście do uczestników VI Nadzwyczajnego Zjazdu Klubów „Gazety Polskiej” za ich „ofiarne zaangażowanie i pełną poświęcenia pracę w trakcie kampanii prezydenckiej”.

„Przed nami wiele wielkich wyzwań, które, tak jak poprzednie, wymagać będą od nas mobilizacji, zaangażowania, ofiarności i samozaparcia. Będziemy bowiem jako obóz wierności wierze i Polsce atakowani z różnych stron na wiele sposobów. Atakowani tym gwałtowniej, im większe będą nasze sukcesy w budowaniu sprawiedliwej i solidarnej Polski, silnej duchem i gospodarką, suwerennej, realizującej nasze polskie interesy Rzeczypospolitej”

– napisał wicepremier.

„Brońmy Polski, brońmy tego wszystkiego, co ją i nas tworzy, by ona dalej trwała i była prawdziwym domem dla przyszłych pokoleń Polek i Polaków. Proszę przyjąć moje najserdeczniejsze pozdrowienia”

– podkreślił Kaczyński.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*