Kaczyński powoła Urząd odpowiedzialny za rodzenia dzieci
screen

PiS jest przerażony demografią. Według najnowszych danych GUS w ubiegłym roku było bowiem aż 477 tys. zgonów. To najwięcej od zakończenia II wojny światowej.

Coraz więcej osób umiera, za to coraz mniej się rodzi. W 2020 r. urodziło się 355 tys. dzieci. To najmniej od 2004 r.

Jarosław Kaczyński nakazał więc swoim podwładnym opracować nowy program demograficzny.

Jest też wściekły na Polki, że nie rodzą. Nie rozumie tego.

Dlatego powstanie urząd do spraw rodziny i demografii. Mimo, że jest odpowiadające za to ministerstwo.
1 Komentarz

  1. Hmm.. .hmm…. Gdzieś już coś podobnego funkcjonowąło – więc dokonam i r o n i c z n e j „parafrazy” – „Urząd ds, Rodzenia Dzyeci” ???? pewnie w założeniach ma stworzyć odpowiednie warunki w sieci swoich ośrodków do „odnowienia krwi prawdziwie narodowo katolickiej” i „hodowli prawdziwej rasy _olaków” poprzez odpowiednią selekcję kobiet i mężczyzn przeznaczonych do rozmnażania w ramach demograficzno-politycznych założeń narodowo katolickiej prawicowej polityki rasowej. (mieści się w ramach programu Morawieckiego re-chrystianizacji Polski….). Działalność taka, będzie również próbą zahamowania?? ograniczenia??? liczby aborcji oficjalnie prawnie zakazanej decyzjami Trybunału Przyłębskiej i episkopatu koscioła katolickiego w Polsce. ……
    B r z y d z i mnie, ale NIE DZIWI TEN POMYSŁ – Przy akceptacji f a s z y z a c j i życia społeczno-politycznego w Polsce, odwołąnie się p o m y s ł e m, do hitlerowskiego Lebensborn (niem. Źródło życia) – instytucji niemieckiej oficjalnie funkcjonującej jako opiekuńczo-charytatywne stowarzyszenie „Lebensborn e.V.” która funkcjonowała w strukturach organizacyjnych SS. Została powołana na mocy rozkazu Reichsführera-SS Heinricha Himmlera w 1936 roku. Statut został przyjęty oficjalnie 12 grudnia 1935. Prezesem stowarzyszenia został Heinrich Himmler….. NO…. „Bóg tak chciał”….????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*