Kurski kupuje prywatną myjnię samochodową
screen

Telewizja Polska pod wodzą Jacka Kurskiego postanowiła dokonać przełomowej inwestycji. Będzie to zakup automatycznej myjni samochodowej w ramach postępowania publicznego.

W informacji na temat przeprowadzanego postępowania publicznego pojawiły się informacje, że zamówienie dotyczy dostawy automatycznej myjni, jej instalację, a także 24-miesięczną gwarancję. TVP wymaga dostarczenia i zainstalowania myjni w terminie do 120 dni od momentu zawarcia umowy.

Myjnia najprawdopodobniej stanie na ulicy Samochodowej na warszawskim Mokotowie, obok siedziby zarządu TVP.  Znajduje się tam też Ośrodek Transportu Samochodowego TVP.

Nawet przy tak dużej flocie samochodowej inwestycja nie jest w stanie zwrócić się w ciągu najbliższych lat.

Ciekawe czy myjnia będzie miała oddzielnego prezesa…
1 Komentarz

  1. Dostajac tyle kasy za propaganda dudy to nie dziwiè sie. A ile dostal jadyod kaczyniaka o czym nie wiemy. Tak sie roz daje pieniadze podatnika, a ludzie chory na raka musza plac z kieszeni na leczenia. Pisowska mafia, zebyscie wszyscy pozdychali, dziwi e sie jeszcze wam wyborcy pisu, ze Macie mozgu po ronione I dajcie nanierac sie na ich zagrywka I falsz jaki wam sprzedaja, a potem smieja sie z waszej glupot I naiwnosci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*