Lichocka będzie sprawozdawca uchwały w sprawie „pogardy wobec polskiego państwa i prezydenta”
Grupa 43 posłów PiS zgłosiła projekt uchwały, w której Sejm miałby wyrazić „najwyższe oburzenie wobec barbarzyńskich zachowań wymierzonych w autorytet polskiego państwa oraz w przebieg ważnych dla tożsamości mieszkańców Pomorza i całego kraju uroczystości stulecia zaślubin Polski z morzem”.

Projekt pojawił się w Sejmie 13 lutego – dokładnie tego samego w którym Joanna Lichocka pokazała środkowy palec.

Posłanka Joanna Lichocka w dokumentach sejmowych figuruje jako sprawozdawca projektu, w którym Sejm „protestuje przeciw wprowadzaniu nienawiści i przemocy do życia publicznego i oświadcza, że nie ma na to zgody i że nigdy, w żadnych okolicznościach, nie może być przyzwolenia na zachowania godzące w głowę państwa i prestiż naszego kraju”.

Chodzi o gwizdy z Pucka i Wejherowa. Problem w tym, że sprawozdawcą tej uchwały ma być posłanka, która swoją pogardę wyraziła publicznie w Sejmie, pokazując środkowy palec.
2 Komentarze

  1. uchwała jest barbarzyńska ponieważ reżim próbuje karać Polaków za wyrażanie wlasnego zdania. posłowie pis, tvp, wpolityce, sieci realizują barbarzyńską politykę zniewalania Narodu, opluwania, szkalowania patriotów.

  2. Państwo polskie to właśnie ci co gwizdali a nie jakiś przejściowy rząd czy przejściowy prezydent. Prezydent, który kpi z części Polaków, polskiej konstytucji, który szczuje jednych Polaków na drugich. To jest barbarzyństwo a nie to co zrobili, słusznie, przedstawiciele narodu polskiego. Za kogo wy się bierzecie? Wolność! Nikt go nie zaatakował fizycznie, tylko po prostu przedstawiciele państwa polskiego okazali swoje niezadowolenie, oburzenie za nikczemne postępowanie prezydenta i partii do której należy. Wasze chamstwo, pycha, zakłamanie, i chęć totalitaryzmu nie ma granic. I wy ośmielacie się plugawić słowa „Prawo” i „Sprawiedliwość”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*