Lichocka pozywa Budkę. Żąda więzienia!
screen

Lichocka pozywa szefa PO i wnioskuje o uchylenie mu immunitetu.

Mecenas posłanki Lichockiej, Andrzej Lew-Mirski wyjaśnił w rozmowie z PAP, że wniosek do komisji etyki dotyczy negatywnej kampanii prowadzonej przez Platformę Obywatelską, na której czele stoi Borys Budka. Platforma sugerowała, że przy udziale poseł Lichockiej, pieniądze, które można było przeznaczyć na leczenie chorych na raka dzieci, trafiły do Telewizji Publicznej.

W ocenie mecenasa Lichockiej, Borys Budka kierował „swoistą grupą przestępczą”, która łamała prawo.

Z tytułu uznania kogoś za winnego popełnienia czynu z artykułu 212 można się otrzeć nawet o dwa lata pozbawienia wolności

– mówi mecenas Lichockiej.

Sprawdźcie, czy palce Joasi Lichockiej wsadzały się same w oko czy w Polaków!

Wszystkie palce Joasi Lichockiej
2 Komentarze

  1. Pokazanie golej dupy komus mozna usprawiedliwic tylko wtedy, kiedy popruja sie portki na szwie z tylu. Srodkowy palec raczej rzadko sluzy do odgarniania wlosow. Czyni sie to najczesciej cala dlonia, bez uprzedniego zaginania pozostalych palcow. Pani Lichocka robi z nas idiotow jak licho.

  2. Ludzie! jak długo będziemy pozwalać na taką demolkę Polski, na takie ujadanie towarzyszek i towarzyszy w stylu Lichockiej, Pawłowicz, na (nie)rządy niedojrzałych i niedouczonych pseudo specjalistów, którzy traktują naszą ojczyznę jak poligon doświadczalny, a naród (cały, PiSIorski elektorat jeszcze nie zrozumiał, do czego jest potrzebny Kaczyńskiemu) jak parobków z bezdennymi kieszeniami. Jak wreszcie długo będzie wszystkimi rządziła ta miernota z Żoliborza, której koszty ochrony do tej pory przekroczyły już dawno koszt obrony Polski we wrześniu 1939 roku. Kiedy wreszcie zobaczymy za kratkami wszystkich obecnych decyzyjnych kacyków z PiS, beneficjenta kasy podatników (niezależnie od wyznania i przekonań)-nie wiadomo czyjego ojca z Torunia i zaczniemy żyć w prawdziwie świeckim państwie??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*