Macierewicz czyści Podkomisję Smoleńską
Antoni Macierewicz dąży do dymisji tych jej członków, którzy sprzeciwiają się jego wersji raportu końcowego i uznają go za kłamliwy.

Na wniosek Macierewicza z Podkomisji usunięto już lidera przeciwników raportu – Marka Dąbrowskiego, szefa zespołu nawigacyjno-lotniczego, i jego bliskiego współpracownika.

Błaszczak 30 kwietnia wydał decyzję o zmianie składu podkomisji. Odwołał Marka Dąbrowskiego – również z dniem 30 kwietnia, czyli natychmiast. Według Gazeta.pl Mariusz Błaszczak początkowo nie chciał podpisywać się pod czystką, której zażądał od niego Macierewicz. Jednak prezes Jarosław Kaczyński nakłonił go do podpisania dymisji.

Celem Macierewicza jest pozbycie się całego zespołu lotniczo-nawigacyjnego, bo to jest centrum buntu przeciwko Macierewiczowi.
1 Komentarz

  1. Wystarczyło nie podejmować próby lądowania we mgle, czy jak kto woli, próbnego podejścia. Wszyscy by żyli. A zanim samolot uderzył skrzydłem w brzozę, zahaczał wcześniej o wierzchołki innych drzew. Także o linię elektryczną. Potwierdzają to zdjęcia zawarte w linku. Nie zdziwię się jednak jeśli zamacholicy uznają, że wierzchołki drzew zostały uszkodzone przez ruskie bobry. Specjalnie wytresowane, by geniuszom z zespołem M. utrudnić śledztwo. „Czy samolot to kosiarka do drzew?” – http://probus.blogspot.com/2011/09/test-czy-samolot-to-kosiarka-do-drzew.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*