Małgorzata Trzaskowska: Vetu mówimy NIE
Małgorzata Trzaskowska, żona prezydenta Warszawy umieściła na Facebooku wpis odnośnie planowanego przez Polskę veta w sprawie nowego budżetu UE.

To najważniejszy czas dla Polski, dla nas wszystkich, od bardzo wielu lat. Próżność, cynizm i manipulacje polityczne mogą doprowadzić do utraty przez Polki i Polaków miliardów Euro, bez których zostaną zablokowane praktycznie wszystkie inwestycje samorządowe, dotacje i pomoc firmom w wyjściu z ogromnych trudności, jakie przyniósł COVID. Nie wspomnę nawet o projektach rozwoju, o wsparciu kultury i nauki.
To absolutnie niewyobrażalne. Pamietacie jak się wszyscy cieszyliśmy gdy Polska weszła do Unii? Jak poczuliśmy się bezpieczniejsi, jak w końcu po dziesięcioleciach aspiracji do jakości życia i standardów krajów zachodu my, Polacy, zaczęliśmy robić cywilizacyjny skok naprzód. Dlaczego rządzący chcą to wszystko zmarnować? Unia sobie bez nas poradzi, my bez Unii NIE. UE to wolność, tolerancja i demokracja. To dobry świat dla nas i naszych dzieci. Moja Ola i mój Staś (na zdjęciu) a także my z mężem jesteśmy Polakami i członkami wielkiej unijnej rodziny. Vetu mówimy NIE. A Wy?

 

To najważniejszy czas dla Polski, dla nas wszystkich, od bardzo wielu lat. Próżność, cynizm i manipulacje polityczne…

Opublikowany przez Małgorzata Trzaskowska Poniedziałek, 7 grudnia 2020
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*