Morawiecki rzucił papierami? Dymisja? Rząd upadł?!
Mateusz Morawiecki nie wytrzymał. Prawdopodobnie podał się do dymisji. Na Nowogrodzkiej wrze!

Jego tymczasowym zastępca będzie Błaszczak lub Sasin.

Na premiera w ostatnich dniach był też typowany Obajtek – prezes Orlenu. Większość traktowała to jednak jako plotkę.

Poszło o zarządzenie wyborów na 23 maja. Kaczyński zerwał porozumienie z Gowinem. Morawiecki nie zgodził się dalej kłamać i działać poza prawem. 

Informacja potwierdzają anonimowo politycy Porozumienia, którzy wychodzą z rządu.

Informacja będzie upubliczniona po naradzie PIS, która trwa właśnie na Nowogrodzkiej.Jesteśmy w stałym kontakcie z jednym z wiceministrów. Napiszemy, jak tylko pojawią się kolejne informacje.

 
14 Komentarzy

 1. Pani Pawlowicz niech nie nawoluje do niczego ,a tym bardziej do modlitwy o Polske, bo o jej chamską Polske nie mam zamiaru sie modlic. Niech teraz zamiast sie modlic, przyjrzy sie co ta arogancka i niekompetentna wladza zrobila z pieknym ,duzym ,demokratycznym krajem. Pawlowicz jest twarza zniszczenia praworzadnosci w mojej ojczyznie, jest ohydna twarza nienazartej nigdy ordynarnej baby, ktora jakby mogla Matki by sie wyrzekła dla zoliborskiego psychopaty. Pojdziecie wszyscy w niebyt, a na modlitwe jz za pózno….

 2. Czas najwyzszy aby ich wszystkich ktos pogonil.Banda przestepcow.Lacznie z Pania pseudo Profesor I pseudo prokuratorem.

 3. Polska jak Reduta….
  Polska jak Reduta Ordona …
  Polegnie , nie skona…
  Walczyć w niewoli będzie …
  Wiatr jej prochy rozniesie wszędzie .
  Wiatr chwały walecznych żołnierzy…
  Szumi na ojczystej macierzy…
  Walczą o Polski przetrwanie …
  Daj im siłę,Daj im Panie…
  Walczyli nie dla kasy nie dla koryta…
  Daj Tym, u których miłość w sercu skryta …
  Odbierz cwaniakom i nierobom pospolitym…
  Posadź przed korytem,korytem rozbitym….
  Waleczna pamięci Reduto…
  Polska walczy ,jak Ty walczyłaś …
  Zwycięży …
  Ty również …legnąć w boju zwyciężyłaś !!!
  KAnia 10.10.2019.Ps,To nie proroctwo to prawda..chociaż spójrz kiedy napisane…

 4. Już z daleka widać, że świta jutrzenka. Całe PISie, zakłamane, plugawe towarzystwo pójdzie na śmiwtnik. Ta tłusta plugawa baba Pawłowicz także.

 5. Panie Morawiecki proszę się nie denerwować jest pan najlepszym premierem jakiego Polska pamięta ludzie zazdroszczą konkurencja patrzeć nie moze PO chciało by już cos zajeb… Ale pan spełnia swoją rolę super moim zdaniem jest pan kozak i większą połowa Polaków tak uważa a te wpisy czsem kiment to janusze biznesu inne partie polityczne złodzieje czy deweloperzy których mieszkania ciągle drożeją hehe Panie Premierze zostań z nami

 6. panie Morawiecki ,jestes najgorszym premierem jakiego Polska miala w dobie swego istnienia.umiesz tylko podwizszac podatki .klamiesz ,brak Ci oglady i dobrego politycznego wychowania .gdzie mosty na Wisle ktore obiecales zbudowac ,mialo ich byc 15.Sam nie umiesz prowadzic polityki ,tylko ogladasz sie na tego kurdupla .i dobrze ze zosstaniesz zdymisjonowany razem z twoja klika

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*