Obajtek dwa razy wywalony ze szkoły. Szantażował nauczycieli?
gov.pl

Obajtek uczęszczał do technikum weterynaryjnego w Zespole Szkół Rolniczych w Nowym Targu, z którego został usunięty, a następnie do technikum rolniczego w Zespole Szkół w Myślenicach, które ukończył w 1995.

Całą historię w 1994 roku opisała Rzeczpospolita.

 

Także Gazeta Krakowska opisała w 2016 roku nowego prezesa Orlenu.

 

Lewica żąda dymisji.


 
12 Komentarzy

 1. Sprawy są przedawnione. Młodzieńcze wyskoki. Teraz ma świetne osiągnięcia. Zarzuty są smieszne. Że do takiego czegoś mozna się posunać to nie do wiary.

  • Warto poznać świetlaną drogę kariery pana prezesa. Czyżby chciał Pan aby grubą kreską oddzielić życiorys tego wulgarnego prostaka i pozwolić aby naszą Piękną Ojczyzną zarządzali ludzie takiego pokroju???

  • Drogi panie, już nasze przysłowie powiada, że ,,czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci” lub ,,czego Jaś się nie nauczy, Jan nie będzie umiał”, więc proszę nie pisać dyrdymałów, bo charakter człowieka się nie zmienia, jedynie się udoskonala, a w przypadku Obajtka poszło to jak widać z rozmachem. Najpierw zwalniał nauczycieli, potem tysiące ludzi w firmach, którymi dowodził. Ale dla równowagi wakaty natychmiast zapełniał swoimi pociotkami i znajomkami.

  • Teraz to powinien […] a nie zarządzać wielkim koncernem – ale w tym kraju rządzącym przez złodziei – równa do poziomu polityków partii rządzącej.

 2. Warto poznać świetlaną drogę kariery pana prezesa. Czyżby chciał Pan aby grubą kreską oddzielić życiorys tego wulgarnego prostaka i pozwolić aby naszą Piękną Ojczyzną zarządzali ludzie takiego pokroju???

 3. Pan Obajtek jest […]. To chyba oczywiste. Jego prawo. Ktoś jest łysy, ktoś sepleni, a ktoś jest […]. Ot tak to jest. Pan, Panie Krzysztofie,
  akceptuje chamów? OK, wolno Panu.

 4. Podejrzany portalom o przekręty i powiązania z Kremlem, coś bełkocze o prezesie Orlenu. I straszno, i śmieszni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*