Obudź się! Do roboty! Jesteś prezydentem! – apel Czarzastego
screen

Do tej konferencji prasowej i tego, co zaproponuję zmusiła mnie wypowiedź pana premiera Morawieckiego, który zachwala, co się dzieje w Polsce oraz zrzuca wszystkie winy, za to co jest złego, na opozycję – powiedział Włodzimierz Czarzasty rozpoczynając konferencję.

Wicemarszałek Sejmu mówił, że za wszystkie niepowodzenia Morawiecki obwinił na ostatniej konferencji opozycję.

– Panie premierze, ma pan wroga u siebie w rządzie! Problem polega na tym, że ten wróg ma pana w tyłku. Pan Ziobro się pana nie słucha. Ta koalicja nie działa. Niech pan nie szuka winnych po stronie opozycji

– apelował do premiera marszałek.

Potem Czarzasty zwrócił się też do Andrzeja Dudy:

Chciałem złożyć propozycję panu Andrzejowi Dudzie. Dość tego! Czy Pan tego bałaganu nie widzi? Nie widzi pan tego, co się dzieje w kraju?
Niech pan przestanie być bezradny, bo jest pan bezradny wobec pandemii, rządu i kształtu Planu Odbudowy.

Niech się pan obudzi i weźmie do roboty.

Wzywam i żądam, jako wicemarszałek Sejmu, do zwołania Rady Bezpieczeństwa Narodowego. Może mieć pan to w nosie, ale chcę powiedzieć, że nie rozwiążecie problemów w kraju bez opozycji.

Są ważniejsze rzeczy, niż to, czy pan Kaczyński będzie się kłócił z panem Ziobro. RBN to jest ciało, w którym wszyscy ludzie dobrej woli będą walczyć o zdrowie i życie Polaków, pan też. Niech pan przestanie się bać Kaczyńskiego, Ziobry i Morawieckiego.

Przypominam panu, jest pan prezydentem Polski!
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*