Panika w PiS! Nowy ambasador USA w Polsce jest gejem
Nowym ambasadorem w Warszawie ma być nie tylko prawdziwy demokrata, ale do tego gej z mężem i dwójką dzieci. Mike Carpenter. Amerykanin z polskimi korzeniami sam w Stanach Zjednoczonych wspiera środowisko LGBTQ+.

Po ogłoszeniu tej informacji w PiSie zapanowała panika. Andrzej Duda doznał szoku. Jak teraz się wytłumaczy ze słów, że LGBT to ideologia, nie ludzie?

Mike Carpenter to absolwent Uniwersytetu Kalifornijskiego w Berkeley i Uniwersytetu Stanford. Często pojawiał się w charakterze eksperta w CNN, MSNBC, ABC News, Bloomberg czy BBC.

W USA Carpenter sam aktywnie udziela się w środowisku LGBTQ+. Dodatkowo jako znawca Europy Środkowo-Wschodniej, ma olbrzymi wpływ na przekaz Bidena również w sprawie Polski.

W administracji Baracka Obamy doradzał ówczesnemu wiceprezydentowi w polityce zagranicznej. Związany był m.in. z Pentagonem i odpowiadał za politykę wobec Rosji, Ukrainy i Eurazji.
7 Komentarzy

    • Dobry wybór, ale nie optymalny.
      Powinien jeszcze być narkomanem z przestępczą przeszłością, koprofagiem i pedofilem.

  1. Matko kochana, od dawna już się tak nie śmiałam jak po przeczytaniu tej wiadomości. Dzięki Bogu sprawiedliwość istnieje i PiS zostanie pokonany teraz własną bronią. Tak poniżał ludzi ze środowisk LGBT, że teraz będą musieli się kłaniać w pas jednemu z nich. Zawsze powtarzam, że karma wraca drodzy pisowcy, Przyjdzie wam tego doświadczać na własnej skórze. Super wiadomość, jestem pełna podziwu dla mądrości Bidena, jednym ruchem załatwił Kaczyńskiego i jego świtę sługusów.

    • Hehe no ubaw po pachy 😂 jak sie wchodzi w t…k to trzeba to robic konsekwentnie, ciekawe jak terwz bedzie wyglądać mowa Pisu😄

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*