Pawłowicz ostro do lekarzy: uczniowie Mengelego! Obraża również królową Elżbietę II
Wy tam,mentalni uczniowie MENGELEGO z Plymouth, człowiek,Polak NIE JEST waszą WŁASNOŚCIĄ ! – napisała oburzona Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

Dyrektorzy szpitala w Plymouth,którzy łamiąc prawo chorego Polaka do życia,być może czając się już na jego organy wewnętrzne – są MORDERCAMI ! Mordują ŻYWEGO człowieka TORTURĄ GŁODU na oczach całego świata….Nie chcą wydać go władzom RP. Polacy zapamiętają to wam,zbrodniarze !!! – umieściła we wcześniejszym wpisie.

 

O co chodzi?

Polak mieszkający w Anglii od kilkunastu lat 6 listopada 2020 roku doznał zatrzymania pracy serca przez co najmniej 45 minut. Przetransportowano go do szpitala, gdzie lekarze zdiagnozowali poważne i nieodwracalne uszkodzenia mózgu. Początkowo przebywał w śpiączce. Został również podłączony do aparatury podtrzymującej życie.

W związku z głębokim urazem mózgu szpital w Plymouth zwrócił się do sądu o zgodę na odłączenie mężczyzny od aparatury podtrzymującej życie. Wcześniej na taki krok zgodziła się żona i dzieci pana Sławomira. Przeciwne odłączeniu są: matka i dwie siostry mężczyzny.

To one zgłosiły decyzję brytyjskiego sądu do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Zaskarżono decyzję o odmówieniu im prawa do apelacji od decyzji zezwalającej szpitalowi odłączyć rurki dostarczające pacjentowi jedzenie i wodę. ETPC odrzucił skargę.

 
2 Komentarze

  1. Kryska masz zlasowany mozg przez […] Kaczynskiego i jego propagande uczylas sie bardzo dlugo na koszt podatnikow a jestes […]jak caly pis-owski chlew.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*