Przedszkole „Tęczowy Zakątek”. Radny chce zmiany nazwy
Gmina Lednickie Pole buduje właśnie żłobek. Ma nosić nazwę ” Tęczowy Zakątek”. Dla radnego to czyste LGBT.

Marek Sułkowski, złożył interpelację, w której domaga się, aby powstający właśnie gminny żłobek nie nosił nazwy „Tęczowy Zakątek”. „Nie ulega wątpliwości, że tęcza jest przepięknym zjawiskiem optycznym i meteorologicznym, którego wielu z nas wypatruje po burzy. Niestety od 1978 roku kolory tęczy nie są już tylko zjawiskiem fizycznym, które można uznać za neutralne” – czytamy w piśmie Sułkowskiego, które przytacza portal e-legnickie.pl.

zdaniem Marka Sułowskiego, nazwa aktualnie kojarzy się z „ideologią LGBT” i nie powinien określać miejsca, w którym uczą się i bawią dzieci.

Działalność radnego na portalsamorzadowy.pl popiera jedynie 38% głosujących.
4 Komentarze

  1. Mam sposób na rozpoznawanie zwolenników PiS i ich działaczy. Gwarantuję 80 % niezawodnośc. Sprawdzanemu zadaje się pytanie, może być wymagające niewielki stopień inteligencji. Jeżeli odpowiedź osobnika będzie żenująca, to bądźmy przekonani, iż mamy do czynienia z tworem pisowskim.Poza tym im głupsze odpowiedzi, to większe reprezenuje predyspozycje do stanowisk w tzw. „prawie i sprawiedliwości”. Kto nie wierzy niech sprawdzi. To działa. Mało tego w mojej miejscowości i okolcy jest kilka znanych powszechnie osób o zaburzeniach psychicznych. Okazuje się, że wszyscy, bez wyjatku są zauroczeni i ślepo oddani obecnie rządzącej formacji politycznej. Może kiedyś ktoś zbada tą współzależność i napisze pracę naukową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*