Sakiewicz ukarany! Korwin – Mikke triumfuje!
P.Tomasz Sakiewicz zapłacił 10.000 zł i przeprosił za swoją wypowiedź na mój temat na antenie @RadioWNET – napisał Janusz Korwin-Mikke na Twitterze.

W tym samym wpisie Korwin-Mikke ostrzega, że będzie pozywał kolejne osoby, które nie wycofają swoich słów na jego temat, które były oparte o wypowiedzi Sakiewicza.

Na stronie internetowej radia WNET pojawiły się przeprosiny. Oświadczenie dotyczy wypowiedzi Tomasza Sakiewicza, jakiej udzielił na antenie Radia WNET 17 kwietnia 2019 roku.

„Tomasz Sakiewicz przeprasza Janusza Korwina-Mikke za obraźliwą wypowiedź podczas audycji radiowej „Poranek w radiu w net” publikowanej w radiu „wnet.fm” w dniu 17 kwietnia 2019 roku, w której sposób nieuprawniony przypisał Januszowi Korwin-Mikke poglądy takiej jak: „popieranie nazizmu czy obrona Hitlera”
2 Komentarze

  1. Czy doslownie przytaczane wypowiedzi korwina tez beda uznawane za obelgi? Czy tylko przypadki nazwania ich po imieniu?

  2. Fakt, że za okupacji niemieckiej podatek wynosił tylko 10%, a teraz dwa razy tyle nie świadczy , że pan Korwin popiera nazizm. Brawo panie Korwin, prawda jest bolesna, zwłaszcza dla miernot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*