Samuel Pereira śmiertelnie chory? Giertychomania!
screen

Samuel Pereira nie ustaje w atakach na Romana Giertycha. Od kilku dni na Twitterze i TVP.info „ujawnia” sensację za sensacją. Z jego wpisów sączy się jad, nadpobudliwość, egocentryzm, agresja i nienawiść do adwokata. Przyczyny takiego zachowania? Nieznane. Być może to nieodkryty jeszcze rodzaj choroby. Skala wpisów pozwala sądzić, ze to jakaś mania.

Giertychomania!

Według Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, mania to długotrwale podniesiony, ekspansywny lub drażliwy nastrój, trwający przynajmniej tydzień. Towarzyszą mu co najmniej 3 z wymienionych poniżej objawów:

  • zawyżone poczucie własnej wartości lub wielkości,
  • zmniejszona potrzeba snu,
  • presja mówienia lub potok pomysłów,
  • skłonność do rozproszeń uwagi,
  • zwiększone zaangażowanie w czynności, które od razu przynoszą efekt,
  • nadmierne zaangażowanie w przyjemne, potencjalnie lekkomyślne aktywności.

Poniżej kilka wpisów „redaktora” z ostatnich dni.

Ten „drań”, o którym Roman Giertych pisze w 2016 r. to Mariusz Kozak-Zagozda, któremu od 2017 r. za hejt Giertych płaci.

Nie pierwszy raz  @GiertychRoman   zasłania się wiarą. Dziś broni tajemnicy spowiedzi (że niby jako osoba 3cia, gdy wiesz, że ktoś w konfesjonale przyznał się do przestępstwa to masz zataić), a przy przeszukaniu zablokował pomieszczenie, nazywając je kaplicą.

Jak już Roman Giertych zostanie tym ministrem sprawiedliwości w rządzie Borysa Budki, to Polska powinna przyjąć przepis o nietykalności Giertycha ze względu na jego powszechnie znaną wszechpolskość i pobożność.
Roman Giertych napisał do mnie jakiś smutny list. Wzdycha, że świat poznał tylko jego wiadomości, a on chiałby być podsłuchiwany. Może niech Leszka Czarneckiego poprosi, on podobno lubi? Ja zamiast listu wybieram listę. Ludzi „wolnych mediów”, którzy bywają u niego Józefowie.

Przy okazji, panie  @GiertychRoman  , proszę powiedzieć ile wydaliście na nieruchomość przy ul. Polnej w Józefowie, przekazaną Opus Dei i skąd pochodziły środki?

Ile razy byłaś gościem w posiadłości państwa Giertychów? (do Katarzyny Kolendy-Zaleskiej

Spytacie mnie o współpracę Sokuzburaka i Romana Giertycha z TVN? Spytajcie redakcji  @FaktyTVN   a najlepiej konkretnie  @Prosiecki  , może coś Wam powie. W końcu „wolne media”.

Są takie chwile, że naprawdę wydaje się, że mamy w Polsce #mediabezwyboru. Np. gdy wiesz, że do zapisów rozmów Giertych-SzB dotarła również inna redakcja i wiesz, że wrzuciła je do szuflady, a w swoim jedynym tekście na ten temat, nazywa #Sokzburaka „profilem satyrycznym”.
Oświadczenie Romana Giertycha: 1. wychwala język nienawiści sokuzburaka jako gwarant demokracji 2. podtrzymuje kłamstwo iż ujawnione dowody to nagrania rozmów, mimo, że wie, że to była korespondencja 3. jak prawdziwy katolik z Opus Dei wplata w swoje manipulacje biblijny psalm.
Ciekawostka: oto „armia Giertycha” czyli anonimowe profile na TT, które masowo lajkują jego posty. „Prawdziwi Polacy”
Taśmowe niszczenie ludzi, masa obrzydliwych kłamstw, które kończą się groźbami śmierci, obrzucanie błotem na konkretne zlecenie. Sam administrator mówi, że „nie byłoby Sokuzburaka bez Pana Romana”. Co na to Hołownia? To Giertych jest tutaj ofiarą. Tacy z nich „katolicy”
„Sprawa Sokuzburaka i Giertycha pokazuje kto ma dostęp do nagrań”. Szczególnie, że to nie są nagrania, Szerloku.
Nie wiem czy ktoś coś politycznie ugra, ale Roman Giertych „tylko” dołączył do szerszego grona. SzB to było normalnie zbrojne ramię PO, tylko chcieli to ukryć.
inna sprawa, że PDT musiał być mocno przez Schetynę nielubiany, skoro spacer do prokuratury musiał mu zorganizować jego adwokat z Zagozdą.
Podpowiem: proszę nie wierzyć linii obrony Romana Giertycha i wspierającemu go Czuchnowskiemu, bo mijają się oni z prawdą.
Wszystkim tym, co mi piszą, że Giertych to katolik, dni skupienia Opus Dei w kancelarii organizuje, dom im podarował, kaplicę w swojej posiadłości wybudował i w ogóle jest przeciw aborcji – a więc o jego występkach mówić to niedobra jest. Dajcie spokój. Modli się pod figurą, a…
Pani Bianka Mikołajewska uznała, że zamiast odpowiedzieć na pytanie – zablokuje. A było oczywiste. Co ciekawe Roman Giertych ostatnio zrobił to samo
„babranie się w treści to hańba” i za tydzień znowu Giertych w tvn24

Oj, wylało się na mnie wczoraj hejtu. Powód? Ujawniliśmy z @TulickiMarcin   brudny proceder, który miał być ukryty. Przykre, że do tego dołączyli też niektórzy dziennikarze. Gdy myślę o wszystkich ofiarach Sokuzburaka, wiem, że nie ustąpię. Dziękuję serd. wszystkim wspierającym

Dziennikarzom, którzy sami się ocenzurowali w redakcjach, a tu powielali narrację Giertycha bez choćby minimalnej próby weryfikacji przyjętej przez niego linii obrony – gratuluję warsztatu. Oto wielkie momenty dziennikarstwa, gdy zamiast informować, bez powodu szkalują posłańców.
ps. Pomyślcie wszyscy „postępowi” obrońcy Romana Giertycha, że nawet wasza ulubiona Platforma Obywatelska – mimo jego starań i tuskowego wsparcia – od kilku lat odmawia mu wzięcia na swoje listy. Zastanawialiście się: dlaczego? Może warto.
—–

Mec. @GiertychRoman   opublikował oświadczenie Mariusza Kozaka-Zagozdy, który kłamie. Sprawa odszkodowania dla jego mamy 1. nie pojawia się w publikacji 2. pojawiła się w rok po rozpoczęciu współpracy z mec. Giertychem ps. Zazwyczaj to chyba klient płaci adwokatowi, nie odwrotnie.

Giertycha z Kozakiem-Zagozdą poznał w czerwcu 2017 r. poseł @ArkadiuszMyrcha  . Śmierć teściowej, o której pisze była w lipcu 2018 r., czyli rok później. Kłamstwa i manipulacje zawarte w tym jednym wpisie MKZ to właśnie kwintesencja Sokuzburaka. Stay tuned

Dodajmy, że zawiadomienie dotyczyło zacytowania ulubionego hasła polityków, u których poklasku i miejsca na listach co wybory szuka Giertych
I to tylko wpisy z dwóch dni…
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*