Samuel Pereira wywalony z tvp.info!
screen

Portal tvp.info trafił do struktur Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Po trzech latach funkcję redaktora naczelnego przestał pełnić Samuel Pereira – informuje portal Wirtualnemedia.pl.

Kanał TVP Info działa w strukturach Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, tak samo jak strony internetowe i profile w mediach społecznościowych „Wiadomości”, „Panoramy” czy „Teleexpressu”. Portal tvp.info najpierw był częścią Ośrodka Mediów Interaktywnych, a w maju 2019 r. znalazł się w strukturach Ośrodka Serwisów i Kanałów Internetowych – czytamy na stronie wirtualnemedia.pl.

Miarka przebrała się, gdy Samuel Pereira poleciał do USA i 'relacjonował’ przebieg wyborów prezydenckich. Delikatnie mówiąc – było to mało profesjonalne, nadawało się bardziej na jakiegoś amatorskiego wideobloga. Cała robota profesjonalnych ekip TVP Info na miejscu znalazła się nagle w cieniu tego, co pokazywał Samuel, bo dziennikarze komentowali tylko to. Tego było już za wiele

– podkreślił informator Wirtualnych Mediów.

Zarząd TVP podjął w ubiegłym tygodniu decyzję o ujednoliceniu kanałów internetowych przynależnych Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. Przeniesiono tvp.info z Ośrodka Serwisów i Kanałów Internetowych do TAI. Utworzono też redakcję mediów interaktywnych. Na czele nowej jednostki stanął Daniel Liszkiewicz, który od grudnia 2018 r. jest wiceszefem publicystyki TVP Info. Liszkiewicz będzie łączył teraz obie te funkcje. Pereira został natomiast zastępcą kierownika redakcji mediów interaktywnych – podają Wirtualne Media.

Do sprawy odniósł się już Samuel Pereira.

Wyjątkowo nierzetelny i absurdalny tekst Wirtualnych Mediów. Autor nawet nie pofatygował się zadzwonić. Portal od 2018 roku był poza Telewizyjną Agencją informacyjną, teraz wraca. Nadal nim kieruję, a decyzja o ponownej integracji z TAI podjęta została miesiąc temu

– napisał na Twitterze.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*