Szach mat Banasia? Ziobro pod ścianą
Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z moim oświadczeniem dot. wniosku o upublicznienie materiałów zgromadzonych przez CBA i Prokuraturę –  napisał prezes NIK na Twitterze, publikując oświadczenie.

Oczekuję upublicznienia wszystkich dowodów -swoje żądanie Marian Banaś kieruje do Ziobry i Kamińskiego.

Nie obawiam się o swoją uczciwość […] nigdy nie dopuściłem się świadomie przestępstw i nigdy nie działałem na szkodę interesu publicznego – wyznaje prezes NIK.

 

Ze względu na sytuację i okoliczności w jakich się w tej chwili znajduję zdecydowałem się na złożenie oficjalnego oświadczenia. Od niemal dwóch lat zespół funkcjonariuszy Centralnego Biura Antykorupcyjnego i prokuratury zbiera dowody na popełnienie przeze mnie rzekomych przestępstw, o których tak chętnie informuje się i szeroko komentuje w mediach. Szykanowani są moi bliscy, dzieci, żona, synowa, nawet moje wnuki były świadkami czynności operacyjnych służb w domu syna. Moi byli współpracownicy, znajomi oraz ich firmy są obiektem przeszukań przez funkcjonariuszy CBA. Ogromne siły i środki zaangażowane zostały w jednym celu: zebrania haków na mnie i moją rodzinę. Niemal dwa lata temu, Minister SWiA Mariusz Kamiński osobiście poinformował opinię publiczną, że jest w posiadaniu materiałów, które w niezbity sposób dowodzą, iż popełniłem przestępstwo.

 

 

 
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*