TVP.infp: To PO zrobiła nagonkę na Adamowicza
Właśnie dziś mijają dwa lata od morderstwa Pawła Adamowicza. 13 stycznia 2019 r. prezydent Gdańska został brutalnie zamordowany przez Stefana W.

TVP.info informując o postępach w śledztwie snuje teorie na temat motywów mordercy i przyczyn zabójstwa. Próbuje usilnie wskazać, ze to Platforma Obywatelska jest winna śmierci prezydenta Gdańska.

Cytaty:

– Halo, nazywam się Stefan W. Siedziałem niewinny w więzieniu. Platforma Obywatelska mnie torturowała – mówił sekundy po ataku W., któremu udało się dostać do mikrofonu.

 

– Platforma Obywatelska mnie torturowała. Dlatego właśnie zginął Adamowicz – mówił Stefan W. tuż po zbrodni. Tłumaczył, że zaatakował Pawła Adamowicza, chcąc zemścić się na Platformie Obywatelskiej za rzekome osobiste krzywdy. Problem w tym, że Adamowicz od wielu lat nie był już związany z tą partią.

 

Wielu polityków PO odcinało się od Adamowicza. – Proszę cię, zrozum, że w tej chwili jesteś organizmem niszczącym – zwracał się do Adamowicza poseł PO Jarosław Wałęsa. Oburzenie wśród polityków Platformy wywołał fakt, że Adamowicz wystartował na prezydenta Gdańska

TVP.info nie informuje o ilości materiałów jakie samo wyprodukowało na temat Pawła Adamowicza.

 
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*