Wałbrzych pierwszym polskim miastem wolnym od PIS!
Na wniosek Michała Dworczyka Jarosław Kaczyński rozwiązał organizację terenową Prawa i Sprawiedliwości w Wałbrzychu oraz wykluczył wszystkich członków ugrupowania w tym mieście.

Po godz. 15.00 Krzysztof Sobolewski, szef Komitetu Wykonawczego PiS, poinformował na Twitterze, że „na wniosek Pełnomocnika Okręgowego PiS okręgu nr 2 w Wałbrzychu Michała Dworczyka decyzją prezesa PiS z dnia 12 stycznia 2021r. nastąpiło rozwiązanie organizacji terenowej PiS miasta Wałbrzych oraz wykluczenie wszystkich członków PiS w mieście Wałbrzych”

Decyzja Kaczyńskiego to efekt upublicznienia nagrania rozmowy dwóch działaczy PiS przez telewizję Dami. Rozmowa dotyczyła przejęcia władzy w regionie przez Kamila Zielińskiego, uważanego za człowieka szefa KPRM Michała Dworczyka.

Od teraz w Wałbrzychu nie ma ani jednego członka partii Prawo i Sprawiedliwość.

Decyzję prezesa Prawa i Sprawiedliwości skomentował na Twitterze Tomasz Siemoniak z Platformy Obywatelskiej.

„Dziękujemy, że prezes Kaczyński rozwiązał wałbrzyskie struktury PiS i wyrzucił wszystkich członków z partii. Wałbrzych stał się od tego momentu lepszym miejscem na świecie. Ale rozliczenia wymagają szefowie stojący za brutalnymi porachunkami a groźbami ma zająć się prokuratura”

– napisał.
1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*