Właścicielka Fabryki Rajstop Adrian do Dudy: Jestem z Pana dumna!
„Jestem dumna z faktu, że mam w osobie Pana takiego Prezydenta i mam nadzieje, że tak będzie w następnej kadencji” – czytamy w liście Małgorzaty Pomorskiej.

Właścicielka firmy chwali patriotyzm Dudy, jego swobodę wysławiania i umiejętność zjednywania sobie ludzi.

Pod wpisem Małgorzaty Pomorskiej natychmiast rozpoczęła się dyskusja. Wiele internautek natychmiast zapowiedziało, że zrezygnuje z kupowania rajstop z tej firmy. Inni byli zdegustowani faktem, że Pomorska zamieściła ten wpis na profilu firmy, a nie na własnym.

List otwarty do Prezydenta Andrzeja Dudy.

Panie Prezydencie. Od 35 lat jestem przedsiębiorcą, funkcjonującym przez ten okres w różnych realiach gospodarczych i politycznych naszego kraju.
Będąc małym prezydentem, w mojej średniej wielkości firmie wiem, co to jest ciężar odpowiedzialności i ilość problemów każdego dnia do rozwiązania.
Dlatego podziwiam Pana, że jako osoba nikomu nieznana, potrafił Pan doskonale odnaleźć się w nowej rzeczywistości, pełniąc role głowy Państwa, co robi Pan znakomicie do tej pory. Nie należałam i nie należę do żadnej partii politycznej, ale od momentu, gdy piastuje Pan urząd prezydenta jestem dumna z tego, że jestem Polką, a moja ojczyzna ma na imię Polska.
Pana patriotyzm, który jawi się w wypowiedziach, pełną godności postawą, swoboda wysławiania, olbrzymia kultura osobista i umiejętność zjednywania sobie ludzi to cechy, których nie da się wyuczyć, a które są tak ważne w kontekście zbliżających się wyborów. Od lat mam ścisłe kontakty z Francuzami i widzę, jak bardzo zmienił się ich stosunek do naszego kraju. Kiedyś nas tylko krytykowali.
Dzisiaj odnoszą się z szacunkiem i ciągłym pytaniem, jak to wszystko, co teraz dobre udało nam się tak szybko zrealizować.
W kwestii zdarzeń, które miały miejsce w Pucku, stoję na stanowisku, że to nie osoba obrażana powinna się czuć z tym źle, ale ta, która dopuszcza się takiego czynu, wystawiając sobie świadectwo, kompromitując dom, z którego wyszła, rodzinę, w której żyje i miejsce, w którym pracuje. Przez moją postawę w życiu zawodowym i prywatnym, wypracowałam sobie szacunek u ludzi i nie wyobrażam sobie, szczególnie, jako kobieta, aby akceptować i czuć się doskonale w otoczeniu ludzi, którzy, sięgają etycznych nizin i używają tak prostackiego i wulgarnego słownictwa. Jest to szczególnie rażące w momencie, kiedy mówi Pan o osobach, które oddały życie za nasz kraj i których poświęcenie sprawiło, że możemy dzisiaj cieszyć się wolnością i żyć bez obaw, że ktoś załomocze w środku nocy do drzwi, stawiając pod ścianą do rozstrzelania całe rodziny lub wywożąc do obozów koncentracyjnych w bydlęcych wagonach, skazując na śmierć za niewinność.
Dzisiaj jestem dumna z faktu, że mam w osobie Pana takiego Prezydenta i mam nadzieje, że tak będzie w następnej kadencji.
Z poważaniem M. Pomorska Adrian Fabryka Rajstop.

 
1 Komentarz

  1. Nie kupuje od dziś rajstop i pończoch tej firmy…mam jednak pytanie do właścicielki firmy: jak Pani może robić taki obciach własnym dzieciom???? Przecież popieranie tego polglowka to wstyd… żal mi Pani dzieci..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*