Żona Trzaskowskiego to Ślązaczka, która stawia na swoim!
Facebook

Żona Rafała Trzaskowskiego jest Ślązaczką, rodem z Rybnika. Małgorzata Trzaskowska pochodzi z Rybnika, na Śląsku ma rodzinę. Nie wszyscy wiedzą, że ma też siostrę bliźniaczkę.

Trzaskowski od pokoleń jest związana ze stolicą. Jego żona, Małgorzata Trzaskowska wywodzi się za to ze śląskiego domu. Przyszłego męża Małgorzata poznała gdy miała zaledwie 19 lat, w 1997 r.

Od 2007 roku Małgorzata Trzaskowska pracowała w stołecznym urzędzie miasta, ostatnio w Biurze Rozwoju Gospodarczego. Zrezygnowała z tej pracy w kwietniu 2019 r. – udzielono jej bezpłatnego urlopu na czas kadencji męża.

Para doczekała się dwójki dzieci – starszej córki Aleksandry (ma obecnie niespełna 16 lat) oraz młodszego syna Stanisława (ma 11 lat).

Małgorzata nie przeprowadziła się za mężem do Brukseli, gdy ten w 2009 r., czyli wtedy, gdy rodził się jego syn, zdobył mandat w Parlamencie Europejskim. Została z dziećmi w Warszawie.

Sama mówi o sobie, że zdarza jej się „musztrować otoczenie”. W domu pełni rolę złego policjanta, organizuje, planuje, układa.

Głośnym echem odbiła się wypowiedź Małgorzaty Trzaskowskiej, że nie posyła swoich dzieci na religię, a syn Stanisław nie poszedł do komunii.

Jak oceniają jej znajomi: jest pyskata i kiedy chce to stawia na swoim.

Jak to Ślązaczka!
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*